Завантаження...

Одеса - “Південна столиця” України

Одеса є третім за величиною містом в Україні, великим морським портом і транспортним вузлом, розташованим на північно-західному узбережжі Чорного моря. Місто назване на честь старогрецького міста Одессос, що, як вважалося, був розташований у цій місцевості.

Історія Одеси пов'язана з такими іменами, як Дюк де Рішельє, генерал-майор Хосе де Рібас, Катерина Велика, Ланжерон, Григорій Потьомкін і багато інших. Одеса є регіональним центром із важливим промисловим і комерційним комплексом, який пропонує прекрасні можливості для поєднання бізнесу, відпочинку і туризму.

Одеса - Перлина Чорного Моря

Одеса є енергійним і космополітичним містом із багатою історією, культурою та мистецтвом. Вона була оспівана письменниками, поетами, художниками і скульпторами. Тож не дивно, що тут ви можете бути вражені одним із найкрасивіших у світі оперним театром, різноманітними музеями і галереями, тихими садами і дивовижною архітектурою.

Багато з будівель Одеси були побудовані в середземноморському стилі класичної архітектури. Однією із найвідоміших архітектурних пам'яток міста є Одеський театр опери та балету, який справедливо вважається одним із найкращих у світі. Потьомкінські сходи, Одеська обласна філармонія, Одеський міський сад, Аркадія, Одеський пасаж, Воронцовський палац, Приморський бульвар, безліч церков, музеїв, галерей, пляжів і яскравих ринків приваблюють тисячі туристів щороку. Відвідування Одеси та її околиць, сповнених історії та культури, справлять на вас незабутні враження!

Одесу часто називають “Чорноморська Перлина”, “Одеса-мама”, “Південна столиця” або “Південна Пальміра”. Одеса вітає гостей з усього світу будь-якої пори року і завжди готова запропонувати щось особливе, що запам'ятається назавжди.