Завантаження...

Затока - піщана коса з чудовими пляжами

Затока - це маленьке містечко в південно-західній частині України. Це місцевий курорт із пляжами і невеликим порт - Бугаз. Курорт розташований на піщаній косі Дністровського лиману, де Дністер впадає в Чорне море.

Затока розташована за 60 км від Одеси і за 18 км від міста Білгород-Дністровський Одеської області в історичному районі Буджак.

Багато людей приїжджають сюди, щоб провести свій літній відпочинок на одному з найдинамічніших курортів Чорноморського узбережжя. Курорт Затока розташовано на мальовничій піщаній косі між Чорним морем, Дністровським лиманом і солоними озерами. Ця піщана смуга, яка простяглася на два десятки кілометрів, завжди вважалася чудовим місцем для відпочинку: простір, ласкаве море, яскраве сонце і мікроклімат лиману, що приносить запахи південного степу.

Пляжі завширшки понад 100 метрів

На всій косі знайдете прекрасні пляжі завширшки понад 100 метрів із чистим дрібним піском. Віддаленість індустріальних центрів, цілковита відсутність промислових підприємств і сприятливе географічне розтащування дозволяють цьому району бути одним із найбільш екологічно чистих курортів на узбережжі Чорного моря.

За декілька метрів від берегової лінії розташовуються більшість баз відпочинку і котеджів. Курортний сезон починається із середини травня і триває до середини вересня.

Затока відома своїми мілководними і безпечними для купання пляжами, а також золотистим кварцовим піском. Прекрасні умови для купання створює пологе піщане морське дно.