Завантаження...

Центр культури вина Шабо

РОЗПОЧАТИ ТУР

Шабо, виноградники та винний комплекс

На Півдні України, в курортній зоні Одеської області, розташований Шабо - один із найстаріших районів Європи, де традиції виноробства були закладені ще вдавнину. Швейцарські поселенці заснували колонію виноробства Шабо у 1822 році.

Центр культури вина Шабо є туристичним об'єктом в Україні, який має виноградники та винний комплекс, велике високотехнологічне підприємство, двохсотрічні винні погреби, виносховища загальною площею 10 тисяч кв. м, унікальний музей, художній ансамбль "Трилогія виноградної лози", сучасні дегустаційні зали, оригінальні архітектурні комплекси та виставку ландшафтного дизайну.

Цікава інформація

Тури Шабо захоплюючі і різноманітні. Відвідувачі мають можливість взяти участь у винних та сімейних турах, освітніх програмах для підвищення культури вживання вина, турах вихідного дня та природної історії.

Гостей супроводжують висококваліфіковані гіди, тривалість винних турів становить близько 3 годин. Винний бутік представляє асортимент продукції ТМ «Шабо» - понад 70 видів найвищої якості. Тут ви також можете купити і сувеніри Шабо.

У квітні 2011 року «Шабо» був визнаний відкриттям десятиліття в галузі туризму. У вересні 2011 року за рекомендацією Ради Європи він був названий «Культурною спадщиною Європи» і включений до європейської карти музеїв вина.